poniedziałek, 22 lipca 2013

Angelika ! :)

Dodaje znów zdjęcia robione jakiś czas temu ;)
Miały być dziś zdjęcia, ale przełożyłyśmy na środę.
Podziwiajcie śliczną Angele ! <3





sobota, 20 lipca 2013

środa, 17 lipca 2013

Gosia i Ewa

Dodaję zdjęcia sprzed roku ; ))
mod : Gosia&Ewa . <3
strasznie lubię te zdjęcia, dziś je tylko troszkę podreperowałam ; ))

http://ask.fm/littleexplorers







sobota, 13 lipca 2013

Gaba i Viera .

Dodaję dziś zdjęcia z przed roku ; )
Strasznie je lubię :) .
Ładne modelki, świetna pogoda, dopisujące humory ! czego chcieć więcej ?! : )










niedziela, 7 lipca 2013

Kinga part 2

Dodaje resztę zdjęć z sesji z Kingą ; )
mam jeszczę trochę zdjęć do obrobienia więc będzie mejbi coś nowego :)







piątek, 5 lipca 2013

Natala

Dodaję zdj z Natalią z przedwczoraj ; ) .
trochę słoneczko nam dogrzewało, ale myślę, że dałyśmy radę.
Dziś tylko 4 zdj .





środa, 3 lipca 2013

Klaudia ; )

Dziś prezentuję Wam śliczną Klaudię, która zazwyczaj stoi po tej samej stronie aparatu co ja ;)
Po południu biegnę na sesję z Natalią, więc jutro pewno coś dodam ;-)





                           
                                     
                                   Troszkę backstage :-)