Co to za Wenecja, bez gondoli ! : )
czwartek, 30 maja 2013
niedziela, 26 maja 2013
Wiedeń
W tym tygodniu przebywałam w przepięknej Italii, z której postaram się jak najszybciej dodac zdjęcia. ; )
A dziś dodam kilka fotek z równie pięknego Wiednia !
A i wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam na świecie !
A dziś dodam kilka fotek z równie pięknego Wiednia !
A i wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam na świecie !
sobota, 4 maja 2013
Gabrysia S : )
Weekend majowy niestety pogodą nas nie zachwycił, więc dodaje jakieś starocie z sesji z Gabrysią :)
Ja osobiście uwielbiam ją gościć za moim obiektywem bo jest niesamowicie pozytywną i zawsze uśmiechniętą śliczną osóbką : ).
Ja osobiście uwielbiam ją gościć za moim obiektywem bo jest niesamowicie pozytywną i zawsze uśmiechniętą śliczną osóbką : ).
środa, 1 maja 2013
różne różności ! : )
Dziś dodaje jedne z moich chyba ulubionych zdjęć. Myślę, że teraz na weekendzie majowym coś stworzę nowego :)
poniedziałek, 29 kwietnia 2013
Żużel
Wczoraj razem z rodzinką byłam na żużlu w Tarnowie ; ) .Po raz pierwszy byłam na czymś takim i bardzo mi się spodobało !
Wklejam kilka fotek z wczoraj, niestety siatka zabezpieczająca nie pozwoliła mi do końca na takie efekty jakie chciałam .
niedziela, 28 kwietnia 2013
sobota, 27 kwietnia 2013
Pierwszy post ! : )
Więc zaczynamy z blogowaniem ! : )
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dodaje kilka zdjęć ze wczorajszej sesji z Angeliką :) .
mod: Angelika Sz
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dodaje kilka zdjęć ze wczorajszej sesji z Angeliką :) .
mod: Angelika Sz
Subskrybuj:
Posty (Atom)











































