czwartek, 30 maja 2013

Dodaję dziś zdjęcia z jednego z najpiękniejszych miast, w jakichkolwiek byłam : Wenecja <3



 Co to za Wenecja, bez gondoli ! : )







niedziela, 26 maja 2013

Wiedeń

W tym tygodniu przebywałam w przepięknej Italii, z której postaram się jak najszybciej dodac zdjęcia. ; )
A dziś dodam kilka fotek z równie pięknego Wiednia !
A i wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam na świecie !









sobota, 4 maja 2013

Gabrysia S : )

Weekend majowy niestety pogodą nas nie zachwycił, więc dodaje jakieś starocie z sesji z Gabrysią  :)
Ja osobiście uwielbiam ją gościć za moim obiektywem bo jest niesamowicie pozytywną i zawsze uśmiechniętą śliczną osóbką : ).








środa, 1 maja 2013

różne różności ! : )

Dziś dodaje jedne z moich chyba ulubionych zdjęć. Myślę, że teraz na weekendzie majowym coś stworzę nowego :)






poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Żużel

Wczoraj razem z rodzinką byłam na żużlu w Tarnowie ; ) .Po raz pierwszy byłam na czymś takim i bardzo mi się spodobało !
Wklejam kilka fotek z wczoraj, niestety siatka zabezpieczająca nie pozwoliła mi do końca na takie efekty jakie chciałam . 

 




niedziela, 28 kwietnia 2013

sobota, 27 kwietnia 2013

Pierwszy post ! : )

Więc zaczynamy z blogowaniem ! : )
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dodaje kilka zdjęć ze wczorajszej sesji z Angeliką :) .
mod: Angelika Sz